خبرها

عنوان خبرعنوان خبر

پرداخت بیش از ۲۶۰۷ میلیارد ریال سود انواع اوراق در مردادماه ۱۳۹۴/۰۶/۳۰

بیش از 2607 میلیارد و 688 میلیون ریال سود انواع اوراق در مردادماه گذشته به سرمایه گذاران پرداخت شد.

ایران خودرو ۷۰۰ میلیارد تومان صکوک مرابحه منتشر می کند ۱۳۹۶/۰۶/۲۱

مدیر عامل شرکت مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه از موافقت اصولی تامین مالی ۷۰۰ میلیارد تومانی ایران خودرو از طریق انتشار صکوک مرابحه و ثبت رکوردی جدید خبر داد.

مدیرعامل سمات؛ انتشار صکوک در بازار سرمایه از مرز ۱۲ هزار میلیارد تومان گذشت ۱۳۹۶/۰۵/۰۹

مدیرعامل سمات گفت: در این زمینه کارگروه ویژه ای برای رفع موانع انتشار صکوک تشکیل شده است به طوری که انتشار این اوراق در سال 95 با رشدی 14 برابری به رقم 83 هزار و 662 میلیارد ریال رسید.

وزیر اقتصاد: انتشار اوراق بدهی خارج از بازار سرمایه امکان پذیر نخواهد بود ۱۳۹۶/۰۶/۰۷

وزیر امور اقتصادی و دارایی به محور اقدامات اقتصادی دولت اشاره کرد و گفت: از محوری ترین برنامه های رئیس جمهور در ابتدای دولت بانکداری اسلامی بود.

۱۳ هزار میلیارد ریال ارزش صندوق های ETF در بازار سرمایه ۱۳۹۶/۰۵/۲۲

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) ارزش صندوق های قابل معامله (ETF) در بازار سرمایه را بیش از 13 هزار میلیارد ریال اعلام کرد.

۱۵ هزار کد معاملاتی فاقد شناسه ملی مسدود شد ۱۳۹۵/۰۵/۲۶

از مجموع بیش از 8 میلیون کد معاملاتی صادر شده برای اشخاص حقیقی و حقوقی در بازار سرمایه، 15 هزار مورد کدهای معاملاتی فاقد شناسه ملی شناسایی شد

۱۶ اقدام ضروری برای موفقیت درگشایش بازار سرمایه / ۸ رویداد مهم درشهریور ۱۳۹۴/۰۴/۱۵

مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی 16 اقدام ضروری برای موفقیت درگشایش بین المللی بازار سرمایه و 8 رویوداد مهم داخلی و بین المللی را در شهریورماه امسال تشریح کرد.

۱۸ آبان؛ مجمع فوق العاده شرکت سپرده گذاری مرکزی ۱۳۹۴/۰۷/۲۲

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) روز 18 آبان ماه 94 برگزار می شود.

۵۰۰۰ میلیارد تومان صکوک اجاره برای پرداخت بدهی‌های ۲ وزارتخانه ۱۳۹۵/۰۸/۲۹

معاون اول رییس جمهوری تصویب نامه هیات وزیران برای انتشار حداکثر مبلغ 50 هزار میلیارد ریال صکوک بابت پرداخت بدهی های وزارتخانه های آموزش و پرورش و علوم را به دستگاه های ذیربط ابلاغ کرد.

۸.۸میلیون کدسهامداری دربازار سرمایه/ایران دارای کمترین ریسک سرمایه‌گذاری درمنطقه ۱۳۹۵/۰۳/۱۵

ایران دارای کمترین ریسک سرمایه‌گذاری در منطقه است. برای اولین بار اوراق رهنی بانک مسکن به حجم 300 میلیارد تومان در بورس تهران پذیره نویسی می شود.