خبرها

عنوان خبرعنوان خبر

درج نماد اوراق گواهی سپرده بانک رفاه در سامانه پس از معاملات ۱۳۹۵/۱۰/۲۹

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) از درج نماد اوراق گواهی سپرده بانک رفاه در سامانه پس از معاملات خبر داد.

رشد ۴۲ درصدی ورود سرمایه گذاران خارجی به بازار سرمایه ایران پس از برجام ۱۳۹۵/۱۰/۲۸

مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) از رشد 42 درصدی ورود سرمایه گذاران خارجی به بازار سرمایه ایران پس از برجام خبر داد.

بزرگترین شرکت های بورسی و فرابورسی از نظر تعداد سهامدار معرفی شدند ۱۳۹۵/۱۰/۲۷

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)، اسامی بزرگترین شرکت های بورسی و فرابورسی از نظر تعداد سهامدار را معرفی کرد.

پرداخت ۳۴۱۶ میلیارد ریال سود به سهامداران بازار سرمایه ۱۳۹۵/۱۰/۲۵

مديریت امور ارتباط با مشتريان و خدمات الکترونيک شرکت سپرده گذاري مرکزي در هفته گذشته بیش از 3416 میلیارد و 132 ریال سود به 2850 سهامدار پرداخت کرد.

صدور ۲۰۹ کد سهامدار خارجی درسال ۹۵/ راه اندازی آزمایشی سامانه دانش برای توزیع سود سهامداران ۱۳۹۵/۱۰/۲۰

شرکت سپرده گذاری با برگزاری بیستمین اجلاس ACG در تهران قصد داشت تا ظرفیت های بازار سرمایه ایران را به اعضای این گروه بشناساند و حوزه های جدید همکاری را با همتایان خود در آسیا و اقیانوسیه آغاز کند.

افزایش ۱۵ میلیارد ریالی ارزش صندوق های ETF در بازار سرمایه ۱۳۹۵/۱۰/۱۹

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) اعلام کرد: ارزش صندوق های قابل معامله (ETF) در بازار سرمایه بیش از 15 میلیارد ریال افزایش یافت.

پرداخت ۴۱۵ میلیارد ریال سود به سهامداران در هفته سوم دی ۱۳۹۵/۱۰/۱۸

مديریت امور ارتباط با مشتريان و خدمات الکترونيک شرکت سپرده گذاري مرکزي درهفته گذشته بیش از 415 میلیارد ریال سود به 1913 سهامدار پرداخت کرد.

کوچکترین سهامداران بازار سرمایه معرفی شدند ۱۳۹۵/۱۰/۱۵

جدیدترین آمارها نشان می دهد که در ماه گذشته 27 کد سهامداری برای نوزادان در کشور صادر شده است که دزفولی ها بیشترین صدور کد سهامداری را در این مدت به خود اختصاص داده اند.

دکترمحسنی: یوروکلیر حضور سرمایه گذاران اروپایی به بازار سرمایه ایران را تسهیل می کند ۱۳۹۵/۱۰/۱۳

مدیرعامل شرکت سپرده گذاری گفت: یورو کلیر (Euroclear) به عنوان یک شرکت معتبر و قابل اعتماد می تواند حضور سرمایه گذاران اروپایی را به بازار سرمایه ایران را تسهیل کند.

دکتر محمدی: ۱۰۰ هزار میلیارد تومان تامین مالی از طریق بازار سرمایه تا پایان سال ۹۵ ۱۳۹۵/۱۰/۱۲

رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت : تامین مالی از طریق بازار سرمایه تا پایان امسال به رقم 100 هزار میلیارد تومان می رسد.